Georganics
Inglise Piparmündiga hambapasta

9,80 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Remineraliseeriv hambapasta kookosõli ja looduslike mineraalidega, inglise piparmündi maitsega

Hambapasta kaltsiumkarbonaadi ja naatriumbikarbonaadiga puhastab ja remineraliseerib hambaid loomulikult, kuna sisaldab mineraalaineid nagu kaltsium, kaalium, magneesium ja looduslik orgaaniline räni. See on õrn ja ohutu hambapasta, mis on valmistatud parima kvaliteediga koostisainetest, mis kõik on orgaanilised ja toidu kvaliteediga.

Selle hambapasta sisse on segatud metsikut inglise piparmündi eeterlikku õli, mis on auruga destilleeritud ja mahesertifikaadiga. Teadlased on avastanud et piparmündi eeterlik õli on väga efektiivne anaeroobsete bakterite hävitamisel. See tüüp baktereid vohab madala hapnikutasemega keskkondades nii nagu on suus, ning võivad põhjustada igemehaigusi. Hambapasta on 100% ohutu ja puhas, ning sobib ideaalselt kõikidele vanuserühmadele, kaasaarvatud lastele.

Koostis: Kaltsiumkarbonaat^, Kaprüül- ja kaprik Triglütseriid^, Kaoliin^, Kookosõli*^, Sheavõi*^, Diatomiitmuld*^, Naatriumvesinikkarbonaat^, Piparmündi õli*^, Teepuu lehe õli*^, Laimi koore õli*^, Tokoferool ehk E-vitamiin^, Basiiliku õli*^. Mahepõllumajandusest, ^ Toidu kvaliteediga.

Säilib: peale avamist 12 kuud (kuivas ja soojas)

Kasutamine: Aseta kaasas oleva spaatli abil herneterasuurune pasta kogus pehmele või keskmise pehmusega hambaharjale. Harja 2-3 miutit. Hammaste remineraliseerimiseks jäta hambapasta suhu kauemaks.
Väldi vee sattumist hambapasta purki, et välistada bakterite kasvamine.

Päritolumaa: Inglismaa

Suurus: 60 ml (100ml/16,3€)

Georganics

Inglismaa, georganics.co.uk
Georganics algas eesmärgiga luua terviklik suuhooldusvahendite sari, mis on vegan, plastikuvaba ja looduslikult jätkusuutlik. Loojad usuvad, et tugevatoimeliste kemikaalide kasutamine on ebavajalik tervete hammaste ja igemete säilitamisel. Selle asemel optimeeritakse looduslikke koostisaineid, mis on kõigile turvalised ja kooskõlas ettevõtte loojate väärtuste ja põhimõtetega. Koostisained on toiduainete kvaliteediga, orgaanilised ning sobivad kasutamiseks ka veganitele.