Gorilla
Dr. John McDougall ,,The Healthiest Diet on the Planet”

25 EUR

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Planeedi kõige tervislikum dieet: Miks toidud, mida armastame – pitsa, pannkoogid, kartulid, pasta, ja muu – on lahenduseks haiguste ennetamisel ja parima väljanägemise saavutamiseks

Menuraamatute autor ja rahvusvaheliselt tunnustatud füüsik ja toitumisekspert pakub ahvatlevat, lihtsasti kättesaadavat lahendust parimaks terviseks – langeta kaalu ja saavuta tervislik keha süües toite, mida armastad.

Meile on aastaid öeldud, et tervislik dieet sisaldab rohkelt kala, looma- ja linnuliha, ning väldib süsivesikuid, eriti tärkliserikkaid toiduaineid, et tühjad kalorid on meie kehale kahjulikud.

Aga mis siis, kui kõik, mida me kuulnud oleme, töötab tegelikult vastupidiselt?

** Raamat on inglise keeles.

Ilustreeritud kahe tosina värvilise pildi ja suud vett ajavate, lihtsate retseptidega nagu tatrapannkoogid, hommikutortillad, küpsetatud kartulikoored, vikerkaare risoto, punase läätse supp, rohelised enchiladad, piimavaba lasanje, pitsa jne, aitab The Healthiest Diet on the Planet saavutada hea välimuse ja parema enesetunde muutes sinu mõtlemisviisi toitumisest ja tervisest kogu eluks.

Formaat: kõvakaaneline, 224 lk

Avaldatud: 27.september, 2016

Gorilla

Aadressil gorilla.ee alustas 2017. aasta kevadel tegevust elustiiliblogi, mis on kantud soovist tõsta eesti lugeja teadlikkust keskkonna- ning terviseteemadel. Ajaveeb võtab sõna teemadel, mis vaatamata oma olulisusele ja aktuaalsusele eestikeelses meedias piisavalt palju ja tõsiseltvõetavat kajastamist ei leia: plastikreostusest lihaasendajateni. Isikliku valikuvabaduse eelduseks – puudutagu see igapäevast ostukorvi või laiaulatuslikke elustiilivalikuid – on teadlikkus ja informeeritus. Juurdepääsu selleks vajalikule informatsioonile Gorilla blogi püüabki tagada. Et aga teooria ka praktiasse viia, sai ajaveebiga paralleelselt asutatud ka kirjastus ja loodud esimene Gorilla särgikollektsioon.