Gorilla
Dr. Fuhrman ,,Kuulikindlad lapsed”

25 EUR

Laos

Lisa korvi
Kategooriad: ,

Kirjeldus

Dr. Joel Fuhrman aitab oma erapraksises muuta perede toitumisharjumusi ning seeläbi taastada tervist. Tema poolt väljatöötatud toitaineterikkal dieedil võib olla märkimisväärne mõju laste tervise tugevdamiseks ja selliste haiguste vältimiseks nagu astma, kõrvapõletikud ja allergiad.

Raamatus ‘Kuulikindlad lapsed’ selgitab Dr. Fuhrman, kuidas tänu õigele toitumisele aidata lastel säilitada terve mõistus ja keha. Samuti selgitab ta, kuidas teatud toitude söömine või vältimine võib positiivselt mõjutada laste IQ-d ning edu koolis. Käesolevas raamatus esitleb Dr. Fuhrman huvitavat teadusuuringut, mis toob välja, et vähkkasvajad- ja teised tõsised haigused on tihedalt seotud meie toiduvalikutega elu esimesel veerandil. Esimestel eluaastatel õigesti toitumine võib aidata võita sõda vähkkasvajatega.

Toetudes teaduslikele uuringutele ning erinevatele toitainete koosmõjule, aitab Dr. Fuhrman teha kõik, et säästa lapsi diabeedist, südame-veresoonkonnahaigustest ja vähkkasvajatest.

See on terve pere teejuht, aitamaks kujundada tervisliku toitumise harjumust – raamatust leiad lastesõbralikke ning kergesti valmistatavaid retsepte ka kõige valivamatele sööjatele.

Formaat: pehmekaaneline, 285 lk

Avaldatud: 2017

Gorilla

Aadressil gorilla.ee alustas 2017. aasta kevadel tegevust elustiiliblogi, mis on kantud soovist tõsta eesti lugeja teadlikkust keskkonna- ning terviseteemadel. Ajaveeb võtab sõna teemadel, mis vaatamata oma olulisusele ja aktuaalsusele eestikeelses meedias piisavalt palju ja tõsiseltvõetavat kajastamist ei leia: plastikreostusest lihaasendajateni. Isikliku valikuvabaduse eelduseks – puudutagu see igapäevast ostukorvi või laiaulatuslikke elustiilivalikuid – on teadlikkus ja informeeritus. Juurdepääsu selleks vajalikule informatsioonile Gorilla blogi püüabki tagada. Et aga teooria ka praktiasse viia, sai ajaveebiga paralleelselt asutatud ka kirjastus ja loodud esimene Gorilla särgikollektsioon.