Allahindlus!

Kokos
Kandelillavahaga deodorant Greip

10,50 EUR EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Looduslik greibideodorant, mis sisaldab kandelillavaha. Toimib higi neutraliseerivalt ja antibakteriaalselt.

  • Puhastatud kakaovõi sisaldab antioksüdante ja teisi kasulikke aineid, sealhulgas E-vitamiini, mis niisutab ja tasakaalustab nahka.
  • Kartulitärklis leevendab nahaärritust, seob niiskust, mikroobidevastase toimega.
  • Söögisooda puhastab, rahustab ja pehmendab. Neutraliseerib higilõhna.
  • Kookosõli hooldab, niisutab ja pehmendab nahka väga intensiivselt
  • Kandelilllavaha kaitseb ja pehmendab, annab ühtlase struktuuri
  • Sheavõi toidab ja hooldab nahka, põletikuvastase toimega
  • Greibi eeterlik õli on antiseptiline, toniseeriv, immuunsüsteemi tugevdav, puhastav, viirustevastane

Parim enne: 22.04.2020

Koostis: Kakaovõi rafineeritud Theobroma Cacao Parkii Butter), Kartulitärklis (Potato Starch Modified), Söögisooda (Sodium Bicarbonate), Kookosõli rafineeritud (Cocos Nucifera Oil), Kandelilllavaha (Candelilla Cera), Sheavõi (Butyrospermum parkii), Greibi eeterlik õli (Citrus Paradisi)

Suurus: 90g (100g/11,7€)

Kasutamine. Hoia esmalt deodaranti 2-3 sekundit nahal, et see hästi libiseks. Kanna kahe tõmbega õhukese kihina nahale ja lase kuivada.

Deodoranti tuleb kasutamisel lükata põhjast ülespoole. Pakend on biolagunev papp, seega on toode 100% ökoloogiline. Säilita alla +25C.

Allahindlus!

Kokos

Eesti, www.kokos.ee
Kokos on läbinisti Eesti bränd, mis keskendub looduskosmeetika valmistamisele kasutades puhast toorainet. Põhimõtteks on, et tooted oleksid 100% looduslikud, nahasõbralikud, ilma säilitusaineteta ja sünteetiliste ainete vabad. Kokos väärtustab loodushoidu ja keskkonnasäästlikkust ning seepärast on mitmed tooted pakendatud pappi. Kokos väärindab Eesti toorainet ja pürib selles suunas, et tarneahel oleks tarbijale võimalikult läbipaistev. Koostisaineid pole loomade peal testitud ja on nii inimesele kui keskkonnale ohutud.