BYBI
Buriti Booster naha kaitsmiseks ja sära andmiseks

15 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Buriti Booster naha kaitsmiseks ja noorusliku sära andmiseks. Buritiõli sisaldab ohtralt betakarotiini ja asendamatuid rasvhappeid, mis hooldavad ja kaitsevad nahka.

Selle antioksüdantsed omadused kaitsevad nahka keskkonnas leiduvate agressorite vastu nagu keskkonnasaaste ja UV-kiirgus. Sobib ideaalselt inimestele, kes viibivad palju suurema õhusaastega keskkondades nagu linnad.

Buritiõli pressitakse buritipuu pähklitest. Amazonis kutsutakse buritipuud elupuuks ehk ‘Tree of Life’, kuna selle puu pähklid sisaldavad ohtralt betakarotiini, E-vitamiini ja asendamatuid rasvhappeid, mis on terve ja õnneliku naha jaoks olulised.

Kasutamine: Boosterid aitavad kiirendada ja tõhustada nahahooldustoodete (kreemid, seerumid) toimet. Lisa paar tilka oma lemmik nahahooldustootele või otse nahale. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. Kasuta BYBI Buriti Boosterit hommikul, enne kui õhusaaste, karm ilmastik ja UV-kiirgus puutuvad nahaga kokku.

Tulemus: nahk on säravam, tugevam ja tervem.

BYBI soovitus: lisa paar tilka oma päikesekreemi sisse, et kaitsta nahka UV-kiirguse ja õhusaaste eest.

Koostis: 100% külmpressitud buritiõli )Mauritia Flexuosa Fruit Oil)

Toodetud: UK

Suurus: 15ml (100ml/100€)

BYBI

BYBI Beauty on modernne, nooruslik ja luksuslik looduskosmeetika bränd, mille eesmärgiks on pakkuda efektiivsete toimeainetega ökokosmeetikat. Brändi loojad Elsie ja Dominika on UK-s looduskosmeetika pioneerid, kes on pühendunud läbipaistvusele ja innovatsioonile looduskosmeetikas. Nende eesmärgiks on pakkuda tooteid, mis ei ole ainult 100% looduslikud, vaid ka võimalikult efektiivsete omaduste ja tulemustega.