Allahindlus!

Kokos
Bergamoti-kadaka deodorant meestele

10,50 EUR EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

100% looduslikvärske ja ergutava lõhnaga deodorant

  • toimib higi neutraliseerivalt ja antibakteriaalselt
  • kakaovõi ja kookosõli pehmendavad ning kaitsevad nahka
  • bergamot ja kadakas on antibakteriaalsete ja nahka toniseerivate omadustega
  • alumiiniumi, säilitus- ja lõhnaainete vaba
  • biolagunevas (komposteeritavas) ökopakendis

Parim enne: 30.09.2020

Koostis: Kakaovõi rafineeritud (Theobroma Cacao Parkii Butter), kartulitärklis (Potato Starch Modified), söögisooda (Sodium Bicarbonate), kookosõli rafineeritud (Cocos Nucifera Oil), kandelilllavaha (Candelilla Cera, bergamoti eeterlik õli (Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil), kadaka eeterlik õli ( Oil), *Citral *Linalool *Limonene

Suurus: 90g (100g/11,7€)

Kasutamine. Hoia esmalt deodoranti 2-3 sekundit nahal, et see hästi libiseks. Kanna kahe tõmbega õhukese kihina nahale ja lase kuivada.

Deodoranti tuleb kasutamisel lükata põhjast ülespoole. Pakend on biolagunev papp, seega on toode 100% ökoloogiline. Säilita alla +25C.

Allahindlus!

Kokos

Eesti, www.kokos.ee
Kokos on läbinisti Eesti bränd, mis keskendub looduskosmeetika valmistamisele kasutades puhast toorainet. Põhimõtteks on, et tooted oleksid 100% looduslikud, nahasõbralikud, ilma säilitusaineteta ja sünteetiliste ainete vabad. Kokos väärtustab loodushoidu ja keskkonnasäästlikkust ning seepärast on mitmed tooted pakendatud pappi. Kokos väärindab Eesti toorainet ja pürib selles suunas, et tarneahel oleks tarbijale võimalikult läbipaistev. Koostisaineid pole loomade peal testitud ja on nii inimesele kui keskkonnale ohutud.