Allahindlus!

Tranquillo
Comic bambustass

15 EUR EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Saksa ettevõtte Stiftung Warentest kontrolli kohaselt sisaldavad erinevate ettevõtete bambustassid ohtlike aineid, mis vallanduvad mikrolainahjus kasutades ja keevate vedelikega. Palun lase joogil hetk jahtuda, enne kui topsi kallad.

Tranquillo topsid ei olnud testitud nõude hulgas, kuid siiski Slow neid enam müüki ei võta. Viimased müüme soodushinnaga. 

Vastupidiselt levinud usule ei ole ühekordsed kohvitopsid ümbertöödeldavad, kuna nad on kaetud plastikukihiga. Jätkusuutlikuks kohvinaudinguks olgu bambustass alati kotis kaasas, sest:

  • Tass on valmistatud loodussõbralikust maisi ja bambuse segumaterjalist.
  • Kasutajasõbralikust annab keeratav kaas ja libisemiskindel kummipael.
  • Tass on korduvkasutatav ja nõudepesumasina kindel.

Materjal: tassi ja keeratava kaane baasiks on bambus ja mais, tugevdatud melamiinvalguga. Kummirõngas ökosõbralikust silikonist

Mõõtmed: kõrgus 14 cm, Ø 9,5 cm

Maht: 370ml

 

Allahindlus!

Tranquillo

Saksamaal pesitseva Tranquillo nimi peegeldab ka ettevõtte tegevuspõhimõtteid, mis tähendab rahulikku ja jätkusuutlikku lähenemist. Ettevõte pakub omapäraseid värvilisi naiste- ja lasteriideid, kodutekstiile ja sööginõusid ning ka veel mangopuust valmistatud kappe. Tranquillo väärtustab oma tootmisprotsessi läbipaistvust ning teadvustab ka oma ühiskondlikku vastutust. Sotsiaalsetest ja ökoloogilistest standarditest teadlikuna kannavad ka Tranquillo riided uhkusega GOTS sertifikaati. Ettevõtte enda kehtestatud väärtused „värviline ja õiglane“ juhivad neid tootearenduse, tootmise ja lõpliku müügiprotsessi käigus. Samas on ka jätkusuutlikkus ja keskkonnaalane vastutus Tranquillo tegevuses enesestmõistetavad põhimõtted.