Allahindlus!

Tranquillo
Bambustass ‘Apple Pie’

15 EUR 12 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Vastupidiselt levinud usule ei ole ühekordsed kohvitopsid ümbertöödeldavad, kuna nad on kaetud plastikukihiga. Jätkusuutlikuks kohvinaudinguks olgu bambustass alati kotis kaasas, sest:

  • Tass on valmistatud loodussõbralikust maisi ja bambuse segumaterjalist.
  • Kasutajasõbralikust annab keeratav kaas ja libisemiskindel kummipael.
  • Tass on korduvkasutatav, nõudepesumasina ja mikrolainahju kindel.
  • Kui tema eluiga siiski kunagi lõpule jõuab, siis saad tassi purustada ning maapinnas laguneb see umbes 2 aastaga täielikult.

Materjal: tassi ja keeratava kaane baasiks on bambus ja mais, tugevdatud melamiinvalguga. Kummirõngas ökosõbralikust silikonist

Mõõtmed: kõrgus 14 cm, Ø 9,5 cm

Maht: 370ml

 

Allahindlus!

Tranquillo

Saksamaal pesitseva Tranquillo nimi peegeldab ka ettevõtte tegevuspõhimõtteid, mis tähendab rahulikku ja jätkusuutlikku lähenemist. Ettevõte pakub omapäraseid värvilisi naiste- ja lasteriideid, kodutekstiile ja sööginõusid ning ka veel mangopuust valmistatud kappe. Tranquillo väärtustab oma tootmisprotsessi läbipaistvust ning teadvustab ka oma ühiskondlikku vastutust. Sotsiaalsetest ja ökoloogilistest standarditest teadlikuna kannavad ka Tranquillo riided uhkusega GOTS sertifikaati. Ettevõtte enda kehtestatud väärtused „värviline ja õiglane“ juhivad neid tootearenduse, tootmise ja lõpliku müügiprotsessi käigus. Samas on ka jätkusuutlikkus ja keskkonnaalane vastutus Tranquillo tegevuses enesestmõistetavad põhimõtted.