Georganics
Lastele bambushambahari

5,50 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Georganicsi laste hambahari on lühikese käepidemega ning tänu sellele on see laste jaoks mugav kasutada. Hambahari on valmistatud 100% biolagunevast bambusest, mil on loomulik libisemisekindel pind. Valged keskmise tugevusega harjased on valmistatud BPA-vabalt. Vahetage hambaharja iga 3 kuu tagant.

  • Lühem käepide, mis sobib hästi lastele
  • Valmistatud biolagunevast ja komposteeruvast bambusest
  • Pakendatud taaskasutatavasse ja komposteeritavasse karpi
  • Meie kasutatav bambus kasvab ilma pestitsiitide ja väetisteta
  • Bambusest valmistatud käepide on naturaalselt antibakteriaalne ning harjased on BPA-vabad
  • Vaheta hambaharja iga 3 kuu tagant

Kasutamine: Harja hambaid 45 kraadise nurga all lühikeste, poole hamba laiuste liigutustega igemepiirist alla poole. Ülemisi hambaid harjates suuna harjased üles, alumisi hambaid harjates alla. Alusta harjamist hammaste välimisest küljest ning liigu sisse poole. Kui hambaharja ei kasuta, siis hoia seda püstiselt, et see saaks kuivada.

Koostis: bambus

Toodetud: Inglismaal

Georganics

Inglismaa, georganics.co.uk
Georganics algas eesmärgiga luua terviklik suuhooldusvahendite sari, mis on vegan, plastikuvaba ja looduslikult jätkusuutlik. Loojad usuvad, et tugevatoimeliste kemikaalide kasutamine on ebavajalik tervete hammaste ja igemete säilitamisel. Selle asemel optimeeritakse looduslikke koostisaineid, mis on kõigile turvalised ja kooskõlas ettevõtte loojate väärtuste ja põhimõtetega. Koostisained on toiduainete kvaliteediga, orgaanilised ning sobivad kasutamiseks ka veganitele.