BYBI
Bakuchiol Booster naha uuendamiseks

15 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Bakuchiol on taimsel baasil 100% looduslik alternatiiv retinoolile. Õrn, kuid tugevatoimeline koostisosa aitab kaasa kollageeni tootmisele ning parandada naha tekstuuri. Squalane on oliiviõlist valmistatud oliivi skvalaan, mis aitab pehmendada nahka, vähendada kortse, naharakke uuendada ja kaitsta naha vananemist kiirendavate vabade radikaalide eest. Tugevatoimelisete põletikuvastaste omaduste tõttu sobib ka aknelisele ning ekseemiga nahale. Oliivi skvalaan on kasulik naha vereringele muutes naha säravamaks ning pringimaks.

Kui Sa oled kuulnud retinoolist, siis Sa tead, et retinool on suurepärane vananemisvastane koostisosa. Retinool aga ei sobi tundlikule nahale. Bakuchiol on aga seevastu erinev. Uuringud on näidanud, et sellel on sama toime nahale kui retinoolil- aitab toota kollageeni ja parandada naha tekstuuri- kuid ebameeldivate kõrvalmõjudeta, mida põhjustab retinooli kasutamine. Squalane lisab aga antud boosterisse nahka pehmendavaid omadusi, mis teeb sellest ühe tugevatoimelise boosteri Sinu naha jaoks.

Kasutamine: Boosterid aitavad kiirendada ja tõhustada nahahooldustoodete (kreemid, seerumid) toimet. Lisa paar tilka oma lemmik nahahooldustootele või otse nahale. Bakuchiol ei suurenda naha tundlikkust UV-kiirgusele.

Tulemus: värskem ja pringim nahk. Vähendab väsimuse ilminguid ning aitab siluda õrni kortse.

Koostis: 1% bakuchiol ja 99% squalane.

Suurus: 15ml (100ml/100€)

BYBI

BYBI Beauty on modernne, nooruslik ja luksuslik looduskosmeetika bränd, mille eesmärgiks on pakkuda efektiivsete toimeainetega ökokosmeetikat. Brändi loojad Elsie ja Dominika on UK-s looduskosmeetika pioneerid, kes on pühendunud läbipaistvusele ja innovatsioonile looduskosmeetikas. Nende eesmärgiks on pakkuda tooteid, mis ei ole ainult 100% looduslikud, vaid ka võimalikult efektiivsete omaduste ja tulemustega.