NAKID – sõnumitega naised

Bränd Nakid tuleb ingliskeelsest sõnast naked kui ka eestikeelsest sõnast näkid. Naked nagu naised, kes on paljad peast kui ka kehalt. Illustratsioonid naistest, kes ütlevad oma soovid ja mõtted avatult välja. Samas jääb igale lausele ruumi, et mõtteid edasi kirjutada ja fantaseerida. Nakidi tootevalikusse kuuluvad nii postkaardid kui ka pildid seinale.

Joonistama inspireerib Nakidi loojat Karen Aidlat kõik, mis on ta elus ümber ja õhus. Looduses jalutades taimed ning erinevad vormid, vannitoas pestes seinaplaadid, kindlasti muusika ja vestlused inimestega.

Igal postkaardil on lause, mis võiks ka inspireerida nii kaardi saajat kui ka saatjat.

Inimesed meie ümber on põnevad ning erinevad ja kõigil on oma unistused ning soovid, samas paljud ootused ja vajadused elult on meil sarnased. Armastus, soojus, meelerahu ning adrenaliin on kindlasti Nakidi tüdrukute suunad. Mitte kaotada selles maailmas iseennast. Kiires elutempos näha detaile ning pisiasju ja küllust looduses, hinnata iga inimese individuaalsust. Julgus mõelda ka mõne võimatuna näiva unistuse peale, jahutada peale vanni alasti end kaktuste vahel, mis oleks igati põnev ning nautida veini ja hummust. Tahame luua selle õige tunde, et tervik oleks olla, Nakidi naised kulgevad samuti igaüks omamoodi.

Illustratsioonide tegemisel on detail, mille tegemist Karen ise kõige rohkem naudib silmad. Just silmad on üks olulisemaid väljendusviise ka inimestel, peegeldades meie sügavust, ilu, kogemusi ning tundeid.

Postkaartide kinkimise ja saatmisega saame pöörata enda ümber olevatele inimestele tähelepanu, kirjutada mõtteid, mis võivad olla ükskõik millised, jagamisrõõm ning energiavahetus.