Kevad pole mingi vabandus värve kanda. Ehk üks must outfit Slowst

Ma tean, et ma ei ole ainuke, kel kodus olemisest aju vaikselt sulamas on ja kui inimestega päriselus suhelda ei saa, mis siis ikka muud teha kui blogimaailma tühjusesse karjuda, lootuses sellega ehk ka sul aidata jälle mõned minutid päevast hulluks minemata mööda saata. Seega …

Me oleme Slow blogis teinud mitmeid tootekatsetuse postitusi (ja teeme veel) ja ka kirjutanud sellest, kui palju riideid meil vaja on. Ajendatud (lisaks sellel lisaajale) faktist, et viimase mõne kuu jooksul on minu garderoobi tekkinud rohkem Slowst soetatud riideid, kui seniste aastate jooksul, mõtlesin, et jagan ka sinuga mis need asjad on, miks nad tee minu riidekappi leidsid ja mis senised kogemsued on.

Will Works mustad teksad

Mul oli tohutult hea meel kui teksatrend läks kitsa sääre ja kõhurasva sõbraliku kõrge talje suunas. Ja veel parem, kui neid vaikselt kaltsukatesse hakkas tilkuma. Peale aastaid traditsioonilist koju jõudes pükste jalast võtmise tantsu, mis lõppeb nende mõned tunnid kuni päev keset tuba vedelemisega, on aga avaramad püksid ka vaikselt intrigeerima hakanud. Kuna ma olen kehaehituselt üsna kurvideta pulk, siis ei olnud ma siiani leidnud laiemat sorti pükse, mis mulle istuks nii nagu ma ilusaks arvan. Mu meelest näevad boyfriend teksad lihtsalt paremad välja mingigi puusaga naiste jalas.

Siis tuli aga Mud Jeans uue unisex Will Works mudeliga välja, mis eriti mõnusas klassikalises helesinisest toonist said Slow valikusse tellitud ja kuigi ma heledaid toone ei kanna, ka korraks jalga proovitud. Ja need olid täiuslikud. Nii täiuslikud, et järgmisele Mud Jeans tellimusele pidin musta versiooni lisama. Siin ma siis nüüd olen, üllatavalt palju õhku saavate kintsudega uhke töömehe teksade omanik. Puudu veel vasar, mida aasa vahele riputada.

Esmakogemus – mugavad, elastaanivabad ja seega potentsiaalselt mõnusalt vananevad. Viimaste kuude jooksul vähestest laivis nähtud inimestelt sain nendelt ainukeselt kahelt, kes mu välimusest huvituvad ka juba komplimendid kätte 😀

Bleedi ümbertöödeldud materjalidest kõhukott

Flashback: 90ndad, palju teksamaterjali, tunked, suured värvilised patsikummid, chokerid, kõhukotid. Mälestused. Teksatunked mul olid, choker ja scrunchie ka, kõhukotiga ma ei saanud aga kunagi hakkama. Üritasin ka veel 2000ndate alguses, aga takistas jälle see puusa puudumine. Ehk siis kõhukott lisas olenemata asukohast pigem kõhtu juurde.

Ja siis – kes iganes see geenius oli, kes suuremale kõhukoti rinnal kandmise trendile alguse tegi – aitäh! Lõpuks saan ma trendikas olla… kui ka mitte esimese lainega.

Ethletic mustad Hi Cut ketsid

On üle pika aja esimesed jalanõud, mis panin hommikul jalga, kõndisin 5km ja ei hõõrunud kuskilt. Peale mõnda tundi kontoris ja veel 3km kõndimist oli küll pigem rõõm jalast võtta, kuid seda siiski villivabalt. Sobivad suht kõigega ja mugavaks teeb kandmise lisaks jalavõlvitoega sisetald.

Walking on Lava

Raamat läheb aksessuaarina läbi küll. Eks?

Kümme aastat tagasi alguse saanud The Dark Mountain projekt on samamoodi mõtlevate inimeste kooslus, kes avaldavavad Dark Mountain raamatuid, kuhu on kokku kogutud kriitiliselt maailma üle mõtlejate looming. Walking on Lava on viimase kümne aasta kirjutiste paremik ühes väljaaandes. Väga mõnus, erinevatest vaatevinklitest maailma avav ja hariv kogumik.

 

Särk oleks nagu veel outfitist puudu … ehk saab see veel järgmise ühistellimusega lisatud. Ja siis peaks mingite asjadega küll mõneks aastaks rahu olema. Senisest kogemusest lähtudes kavatsen ma teksaseid ja kotti ilmselt hea aastakümme kanda (lainetena tavaliselt). Jalanõudega üldiselt nii hästi paraku ei lähe, kuid eks raporteein ses osas veel. Raamat on loomulikult alati asi, mida riiulist meenutuseks välja võtta ja vahest mõnele sõbrale kaasa sokutada.

 

Boonusvoor:

Kunert Blue sokid

Regulaarselt kantud vähemalt aasta, siiani pole ühtegi auku.

Woron rinnahoidja/särk/body

Woroni Move Base rinnahoidja on mu aasta läbi lemmik. Parim ever! Mõnus selga tõmmata, terve päeva mugav ja küllalt minimalistlik, et ei häiri ka kui avarama riietuse alt välja pastab. Ses osas olen ma muidu üsna neurootiline. Jah see on ebaviiskas vihje kõigile, kes pitsilisi ja värvilisi rinnahoidjaid vägagi nähtavalt musta või, veel hullem, valge maika all kannavad. See ei ole ok.