FirstFlush – Üks Väga Hea Tee

Avali südamed loovad parema ühiskonna. Elava, jätkusuutlikult kasvatatud tee joomine avab südameid. Inspireerides ehedaid hetki tee seltsis, panustavad kogukonda ja loodushoidu.

FirstFlushi eksisteerimise põhjused peituvad sügavas armastuses tee vastu. Taime vastu, kes ühendab inimesi, kultuure, religioone. Firma koosseisu moodustavad eranditult inimesed, kelle elu on ühel või teisil viisil seotud selle võimsa taimega.

Tassike teed peatab elu stressirikka rütmi ning aurav tassike õpetab meid hetkeks seisatama ja elu nautima ning tasub joogiga, mis on täidetud elava energiaga.

Brändi eesmärgiks on edendada Eesti teekultuuri tuues kohalikule turule kvaliteetseid teesid. Firma põhitegevus on suunatud HORECA sektorile ning brändi all leiab tooteid kohvikutes ja restoranides üle Eesti.

FirstFlush soovib tuua Sinuni teed, mis on kasvatud kooskõlas ja austusega looduse vastu, rõhutades jätkusuutliku, tervisliku põllumajanduse olulisust. Sellisel viisil toestame enda sidet loodusega, kust me kõik pärineme.  Tehes seda kire ja pühendumusega, sooviga luua harmoonilisemad ühiskondlikud alustalad tulevastele põlvedele.

Üks Väga Hea Tee sari on saanud innustust lihtsamast lähenemisest teele ning soovib näidata suunda Eesti inimestele parema kvaliteediga tee suunas. Antud sari on kui lävepakk teemaailma sügavustesse ehk teed nendesse pakenditesse on valitud juba suunaga sügavamale. Teed pakis on kõik kasvatatud mahepõllunduspõhimõtteid järgides ning teed on valitud teeekspertide/armastajate poolt, kes tegelevad igapäevaselt tee ja sellega seonduvaga.

Vaata valikut ka veebipoes.