By MUKK – Poeetiline Nahahooldus

By MUKK jaoks on olulised kvaliteetsed ja taimset päritolu koostisosad, tagamaks ohutud ja samas efektiivsed kooslused. Et tagada kontroll loodud väärtustele – lähenetakse ideede arendusele, koostisosade otsimisele ja koosluste testimisele iseseisvalt ja ettevõtte siseselt. Koostöö partneritega põhineb mainel ja kogemusel tarnida kvaliteetset toormaterjali üle maailma. By MUKK asub Saaremaal, mille loodus on põhiliseks inspiratsiooniks kontseptsioonis. Toodetes kasutatakse kohalikku toorainet, et liita traditsioonid ja ürgne loodus tänapäeva teadmistega. Loodud tooted sisaldavad kohalikku käsitsi rannikult korjatud punavetikat, mis lisab väärtuslikke mineraalaineid ja nahka taastavaid omadusi.

Toodete loomisel on olulisteks elementideks nii esteetika kui ka funktsioon. Koostisosade poeetika annab visuaalse tunnetuse toote omadustest kasutajale. Hoidmaks tooted värsketena kasutatakse pakendeid, mis aitavad säilitada ja kaitsevad otsese päikesevalguse ja väliste mikroobide eest. By MUKK usub minimaalsesse sortimenti ja julgustame vähendama nahahooldustooteid hoolikalt valitud kollektsioonini, mis toetavad nahka ja aitavad sel intelligentsel ja võimsal organil end ise tervendada.

“Puhas ja läbipaistev sisu annab võimaluse luua eetilise ja poeetilise kogemuse igapäevasesse nahahooldus rutiini.”

Poolautomaatne, poolmanuaalne tootmine võimaldab paremat kontrolli tootekoguste üle. Naturaalsete toodete säilivusaeg on lühem kui “tavalistel” nahahooldustoodetel, seetõttu välditakse ületootmist ning tooted valmivad vahetult nõudluse järgi. Rannikuelanikena on loojatele oluliseks keskkonna teemaks mere saastatus, seepärast on minimaliseeritud toodete pakendis plastiku kasutuse ning võetud tuleviku eesmärgiks selle kasutamine täielikult lõpetada. Lisaks on valitud mitte toota üleliigseid postreid, brožüüre, pakendit jm. Kogu info toodete kohta leidub kodulehelt või müügikohtades edasimüüjatelt.

“By mukk toob endaga kaasa teadlikuma ja vastutusrikkama meelelaadi tarbja jaoks, et iluvalikud oleksid ajendatud naha tervise heaks. Ilutööstuses tavatu väide, kuid usume, et ilu saab alguse seestpoolt ja seda ka toote puhul. Sellest tulenevalt on kogu by mukk nahahooldus valminud looduslikest ja eetilistest koostisosadest, mis loovad toimivaid koosluseid, mida nahk suudab omastada ja töödelda. Tavapäraselt tagaküljele peidetud koostis on tõstetud esile, et visualiseerida koostisosade ilu ja omavahelist kooskõla luule vormis. Rohkem kui kunagi varem paneme me rõhku pakendile ja selle funktsionaalsusele. Eesmärgiks on säilitada sisu kvaliteet, mis tõttu oleme teinud olulisi valikud pakendi osas, mis mõjuvad hästi nii tootele kui ka pärast toote kasutamist keskkonnale. Usume minimaalsesse sortimenti ja julgustame vähendama nahahooldustooteid hoolikalt valitud kollektsioonini vannitoa riiulil, mis toetavad nahka ja aitavad sel intelligentsel ja võimsal organil end ise tervendada. Saaremaal by mukk stuudios valminud tooted valmivad käsitsi ja vahetult nõudluse alusel.”

Vaata byMUKK valikut siit.