utility särkkleit 1 (2)
utility särkkleit 1 (4)
utility särkkleit 1 (5)

Arro Design
Utility särkkleit 2: must

120 EUR

  • S/M
  • L/XL
Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Oversized meestemoest inspireeritud särkkleit, mis on õmmeldud GOTS sertifikaadiga tihedast mahepuuvillast. Tänu tihedale kangale säilitab seljas oma struktuurse ja avara vormi. Täiuslik lisand urbanistlikule garderoobile ja statement-ehetele.

Üllatamiseks kombineeri tanksaabaste või tapjakontsadega. Puuvillane kangas ja avar lõige jätavad kandjale ruumi ja õhku, küljeõmblustesse paigutatud taskud peidavad tegevusetuid käsi või mobiiltelefoni.

Parim valik alati, kui ei tea, mida selga panna, sest stiil ei vanane.

Meterjal: 100% Orgaaniline puuvill

Sertifikaat: GOTS

Tootja: Eesti

Hooldamine: masinpesu 30C või käsipesu

Abi õige suuruse valimiseks: S – sobib suurusele 36-38 (RÜ 84-88))

Üldpikksu: 101 cm

utility särkkleit 1 (2)
utility särkkleit 1 (4)
utility särkkleit 1 (5)

Arro Design

ARRO on rõivadisainer-rätsepa Anneli Arro loodud naisteriiete bränd, mis keskendub minimalismile nii disainis kui mentaliteedis. ARRO sai alguse ettevõtluse ja moemaailma mõistes üsna ebatavalisel eesmärgil - teha riideid, mida saaks kanda kaua, palju ja lõpuni. Eesmärgiks on vastutustundlik disain, puhtad kangad, kvaliteetsed ja stiilsed tooted. Sellised, mis saaksid kandja lemmikuks, mida oleks lihtne kanda ja selga unustada. Kord aastas valmib väikesearvuline kollektsioon, mis on inspireeritud kapselgarderoobi ideest. Praegu on valikus laiad ja mugavad särgid ning särkkleidid: skandinaavialik disain kohaliku teostusega. Kõik tooted disainitakse ja õmmeldakse valmis Lõuna-Eestis. Kangastel on GOTS sertifikaat, see tagab kiu päritolu mahepõllumajandusest, ning tarneahela ökoloogilisuse. ARRO julgeb ja tahab näidata, et minimalism pole vaid malbetele ja kalbetele, vaid vahel  võib minimalism olla uus punk. Me ei tea kunagi, kui huvitavaid elukaid meile nende valgete särkide sisse varjunult vastu jalutab. Nagu ütleb ARRO designi moto: clothes for Wolves, not Ladies.