Arro Design
Utility särk 1: valge

87 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Oversized meestemoest inspireeritud särk, mis on õmmeldud GOTS sertifikaadiga tihedast mahepuuvillast. Tänu tihedale kangale säilitab seljas oma struktuurse ja avara vormi. Täiuslik lisand urbanistlikule garderoobile.

Puuvillane kangas ja avar lõige jätavad kandjale ruumi ja õhku. Sobib suurepäraselt lemmikteksapaari järgmisele levelile viimiseks.

Kanna rinnahoidjat, ära kanna rinnahoidjat – me ei tea, ja sind ei huvita.

Meterjal: 100% Orgaaniline puuvill
Sertifikaat: GOTS

Tootja: Eesti

Hooldamine: masinpesu 30C või käsipesu

Abi õige suuruse valimiseks: S – sobib suurusele 36-38
Üldpikksu: 71 cm

Arro Design

ARRO on rõivadisainer-rätsepa Anneli Arro loodud naisteriiete bränd, mis keskendub minimalismile nii disainis kui mentaliteedis. ARRO sai alguse ettevõtluse ja moemaailma mõistes üsna ebatavalisel eesmärgil - teha riideid, mida saaks kanda kaua, palju ja lõpuni. Eesmärgiks on vastutustundlik disain, puhtad kangad, kvaliteetsed ja stiilsed tooted. Sellised, mis saaksid kandja lemmikuks, mida oleks lihtne kanda ja selga unustada. Kord aastas valmib väikesearvuline kollektsioon, mis on inspireeritud kapselgarderoobi ideest. Praegu on valikus laiad ja mugavad särgid ning särkkleidid: skandinaavialik disain kohaliku teostusega. Kõik tooted disainitakse ja õmmeldakse valmis Lõuna-Eestis. Kangastel on GOTS sertifikaat, see tagab kiu päritolu mahepõllumajandusest, ning tarneahela ökoloogilisuse. ARRO julgeb ja tahab näidata, et minimalism pole vaid malbetele ja kalbetele, vaid vahel  võib minimalism olla uus punk. Me ei tea kunagi, kui huvitavaid elukaid meile nende valgete särkide sisse varjunult vastu jalutab. Nagu ütleb ARRO designi moto: clothes for Wolves, not Ladies.