Allahindlus!
glimpse_k08_studio_kleid_nude_0506

Glimpse
Šampusevärvi seelik ‘Kingfisher’

55 EUR 44 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Toote kirjeldus

Armas õhulisest ja siidisest lyocell materjalist voodriga seelik on ideaalne sooja suvepäeva riietus. Seelikul on kummist ülemine äär, mis annab kandjal võimaluse seelikut oma keha järgi kohandada.

Sobib nii pidulikemateks puhkudest kandmiseks kui ka igapäevaseks mugavaks riietuseks. Ideaalne kaaslane kombineerituna “Juhu” pluusiga.

Materjal: 100% luocell
Päritolu: disinitud Saksmaal, õmmeldud Indias, Glimpse õmblustöökojas
Pesemine: 40C masinas või käsitsi

Suurus: talje/tagakülje pikkus
XS – 65-72cm, 48cm
S – 71-78cm, 48cm
M – 79-86cm, 48cm
L – 87-94cm, 50cm
Amy on 170cm pikka ja kannab seelikut suuruses S. Tema tavaline suurus on 36.

Allahindlus!
glimpse_k08_studio_kleid_nude_0506

Glimpse

GLIMPSE on ainulaadne kombinatsioon moe- ja humanitaarettevõttest, mis palkab oma toodangu valmistamiseks sundprostitutsiooni ohvreid Indias, andes neil seeläbi uusi perspektiive ja võimalusi. Inimõigusorganisatsioonide poolt seksuaalorjusest päästetud naised saavad Glimpse'i õmblustöökojas kutseõppe ja õiglased töötingimused. Nende riiete taga on päris inimesed ja elulood ning iga rõivaeseme sees on kõikide selle tegemises osalenud naiste isiklike templitega silt. Kõik tooted on orgaanilistest materjalidest ja tulevad Glimpse'i meeskonna poolt kontrollitud vabrikutest ning nende esmane prioriteet on pakkuda oma töölistele turvaline töökoht ja haridus, mis omakorda annab rõivaesemele väga erilise lisandväärtuse. 'Love Sells'