Bleed
Rhombus pontšo-kampsun

95 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Pontšod – armastame neid. Kuid mõnikord on need lihtsalt pisut ebapraktilised. Niisiis tegime pontšolaadse kampsuni kõigile, kellele need meeldivad. See on eriti lai, istub seljas nagu pontšo, kuid sellel on varrukad nagu kampsunil.

See on ideaalne, et mässida ennast soojalt sisse mere ääres, diivanile või kuhu iganes. Käed on sul endiselt vabad, nii et saad lihtsalt ringi liikuda ilma, et midagi pidevalt õlgadelt maha vajuks.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill

Päritolu: disainitud Saksamaal, toodetud Hiinas

Suurus: laius kaenla alt / puusa laius /pikkus / varruka pikkus
S – 94 / 76 / 66 / 77 cm
M – 96 / 77 / 66 / 78 cm
L – 98 / 78 / 67 / 79 cm

Bleed

Pereettevõte BLEED toodab 80% oma rõivastest Euroopas ja 20% Aasia maade kontrollitud tehastes. BLEED kollektsioon on toodetud õiglaselt keskkonna- ja loomasõbralikult ning kontrollitud ja sertifitseeritud sõltumatute instituutide poolt. Nad otsivad alati uusi funktsionaalseid ja innovaatilisi viise, et luua klientidele kõige mugavamaid ja nahasõbralikumaid rõivaid, seetõttu on nende kollektsioonides suures osas esindatud ka uuenduslikud kangad nagu Tencel ja ümbertöödeldud plastikpudelitest tehtud materjalid. Bleed on GOTS sertifitseeritud, võitnud kahel korral PETA moeauhinna ja mitmeid kohalikke keskkonna auhindu. BLEED - TOXIC FREE SINCE 2008