woo-kataloog-00591
woo-kataloog-00594
woo-kataloog-00607
woo-kataloog-00618

Wöö
No. 11 varrukateta vaarikapunane kleit

65 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

WÖÖ kleit on kantav nelja pidi, kleidil ei ole esi- ega tagakülge, sisemist ega välimist poolt. See on kantav nii piduliku õhtukleidina, kui sooja aluskleidina. Kombineeri mitu kleiti või pikka kampsunit üksteis peale mõnusalt sooja kihilise look’i loomiseks.

Kõik WÖÖ tooted on valmistatud naturaalsetest kangastest, disainitud ja toodetud Eestis.

Bambuskangas on pehme, hingav, vastupidav, antibakteriaalne ja reguleerib kehatemperatuuri – suvel jahutab, talvel annab sooja.

Materjal: 100% bambus

Hooldus: masinpesu 30C või käsipesu.

Värvid: vaarikapunane, õmblused mustad

Suurused: S, M, L

woo-kataloog-00591
woo-kataloog-00594
woo-kataloog-00607
woo-kataloog-00618

Wöö

Wöö on uus Eesti bränd, kelle jaoks on olulisel kohal looduslikud materjalid, innovatsioon disainis, mugavus ja praktilisus. Wöö disain on lihtne, puhas ja põhjamaiselt minimalistlik. Brändi tootevalikus on naiste ja meeste unisex särgid ja pusad. Kõikidel toodetel on üks kindel läbiv joon – lõiked baseeruvad kolmnurkadel ning toodetel on välispidised õmblused ja lõigatud toored servad. Wöö tooted on multifunktsionaalsed ja disain hoolikalt läbi mõeldud – neid saab kanda mitut pidi, särkidel ja pusadel ei ole esi- ega tagakülge, sisemist ega välimist poolt. Wöö kangastel on Öko-tex sertifikaadid, kõik tooted on disainitud ja toodetud Eestis ning kõik tootmisjäägid taaskasutatakse.