Felttip-TT61-Summer-Pants-Woman-white-black-Bio-und-
Felttip-TT61-Summer-Pants-Woman-white-black-Bio-un_2
Felttip-TT61-Summer-Pants-Woman-white-black-Bio-un_4

ThokkThokk
Musta-valgekirjud püksid

55 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Need vabaaja tüüpi, kuid siiski stiilsed suvepüksid on valmistatud kootud orgaanilisest puuvillasest. Neil on kaks lahedat küljetaskut ja nööriga veniv värvel ning need kannavad üleni meie kaunist trükimustrit “Felttip”. ThokkThokk’i vinge logoga neet lisab sellele kaunile tootele viimase lihvi. Pükstel on lihtne lõige, mis sobib ideaalselt sinu vaba, aga samas stiilses suvises garderoobiga. Šikkide kingadega kombineerituna sobivad need ideaalselt ka pidulikeks sündmusteks.

Püksid “Felttip TT61 Summer Pants Woman white/black” on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning õiglaselt toodetud Indias. Nagu kõikide meie toodete puhul kasutame orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti meie lapstööjõuvastast projekti.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 140g/m²

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Sertifikaadid: GOTS, Soil Association

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Elastne vöökoht / pikkus
S – 38 / 97 cm
M – 39 / 99 cm
L – 40 / 101,5 cm

Felttip-TT61-Summer-Pants-Woman-white-black-Bio-und-
Felttip-TT61-Summer-Pants-Woman-white-black-Bio-un_2
Felttip-TT61-Summer-Pants-Woman-white-black-Bio-un_4

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.