vestido-camisero-flowers (1)
vestido-camisero-flowers (2)
vestido-camisero-flowers (3)
vestido-camisero-flowers (4)
vestido-camisero-flowers

Thinking MU
Lilledega särk-kleit

85 EUR

  • XS
  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,

Toote kirjeldus

Aegumatu triibumustriga mõnusalt õhulise lõikega ja stiilselt peidetud nööbireaga särk-kleit sobib iga olukorra ning temperatuuriga. Mustri autoriks on Pol Montserrat.

Lisaboobuseks on taskud ja mõnusalt õlalt langevad varrukad.

Kanga värvimiseks on kasutatud vee baasil värvi, mis koosneb pigmentidest, mis kasutavad kummiaraabikut sideainetena ja vett lahjendainena. Keskkonna sõbralikkuse kõrval teeb värvi teeb eriliseks see, et seda saab kasutada pool läbipaistvate kihtide tegemiseks.

Materjal: 100% orgaaniline satiin-puuvill

Nona on 1.68 cm pikk ja kannab suurust M

Päritolu: disainitud Hispaanias, toodetud Indias

Sertifikaat: Fairtrade

Pesemine: pahupidi pööratuna 30C kerge programmiga või käsitsi

vestido-camisero-flowers (1)
vestido-camisero-flowers (2)
vestido-camisero-flowers (3)
vestido-camisero-flowers (4)
vestido-camisero-flowers

Thinking MU

Thinking MU on Barcelonast pärist moebränd, mis loojate sõnul on loodud mitte-konformistidele ja inimestele, kes usuvad kirglikult, et elu tuleb nautida ja ennekõike austada. Bränd alustas eesmärgiga pakkuda midagi uut jätkusuutliku moe maailmas ja on loomisest saati jäänud truuks oma põhimõttele mitte kaasa joosta trendidega vaid luua rõivaid, mis on inspireeritud loodusest, kunstist, käsitööst, muusikast ja inimestest. Selleks kasutab Thinking MU kõige jätkusuutlikumaid looduslikke (ja laboris loodud) kangaid ning aitab muuta maailma paremaks, nendele omasel viisil: täites selle loovuse, värvide, mustrite, positiivsete sõnumite ja jätkusuutlike kangastega.