TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-B_8
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-B_4
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-_11
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-Bio
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-B_2

ThokkThokk
Kahtpidi kantav jakk

75 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

See kaunis suvejakk muutub tavalisest mustast kootud orgaanilisest puuvillast kahe taskuga jakist siledaks ja elastseks orgaanilisest puuvillast trikotaažist jakiks, mida kaunistab meie ilus valge mustal trükimuster “Felttip”. Ümberpöörataval jakil on mugavad mansetid, lühike ja alt kitsenev lõige. ThokkThokk’i vinge logoga neet lisab sellele kaunile tootele viimase lihvi. Mitmekülgne kerge suvejakk täiustab sinu vabaaja stiili sooja kevad- või sügispäikse käes ning suveõhtutel!

Jakk”TT47 Reversible Jacket Woman felttip white/black” on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ning õiglaselt toodetud Indias. Nagu kõikide meie toodete puhul kasutame orgaanilisi ja jätkusuutlikke kangaid ning läbipaistvaid ja õiglaseid tootmisprotsesse, et tagada rõivaste valmistamises kõikide osalevate inimeste hea kohtlemine. Selle toote ostmisega toetad samuti meie lapstööjõuvastast projekti.

Materjal: 100% orgaaniline puuvill, 120g/m² ja 160g/m²

Päristolu: disainitud Saksamaal, toodetud Inias

Sertifikaadid: GOTS, Soil Association

Pesemine: 30C juures käsitsi või masinas

Suurus:
Rind / alaserv / selja pikkus / varruka pikkus
S – 50,5 / 42 / 55 / 65 cm
M – 52,5 / 44 / 56,5 / 65,4 cm
L – 54,5 / 46 / 58 / 65,8 cm

TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-B_8
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-B_4
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-_11
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-Bio
TT47-Reversible-Jacket-Woman-felttip-white-black-B_2

ThokkThokk

ThokkThokk'i iseloomustab julge minimalistlik energiline graafiline disain, mis kohtub ökoloogilise ja õiglaselt toodetud riietega. ThokkThokk'i taga olev idee seisneb selles, et riietus on meie ajastu üks kõige olulisemaid varasid. Paljud inimesed väljendavad nende kaudu oma individuaalsust ja ei ole alati lihtne leida täpselt seda, mida me otsime või tahame. Ettevõtte looja jaoks oli isiklikult sageli raske leida head disaini, mis vastaks ka tema kõrgetele keskkonnateadlikkuse ja kvaliteedinõuetele. Nii sai 2006. aastal alguse jätkusuutlikke rõivaid tootev bränd ThokkThokk, mille disainid valmivad Saksamaal ning nende veebaasil keskkonnasõbralike värvidega siiditrükk toimub nende enda töökojas. Särgid ise on nii ettevõtte enda loodud kui toorikutena parimatelt, kõikidele nõuetele vastavatelt jätkusuutlikke rõivaid tootvatelt ettevõtetelt tellitud. Lisaks toetab ThokkThokk aktiivselt võitlust lapstööjõu vastu Indias.