STRAIGHT-FAVE-O3-WALK-IN
FAVE-STRAIGHT-O3-FRONT
FAVE-STRAIGHT-O3-BACK
FAVE-STRAIGHT-DETAIL

Mud Jeans
Fave Straight – O3 Blue teksapüksid

89 EUR

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Toote kirjeldus

Veidi kõrgema värvli ja sirge säärega klassikalised teksapüksid. Unikaalne hallikassinine toon saadakse vett ja energiat säästva osoonitehnika kasutamisel. Teksade ümbertöödeldud materjal on pärit Royost.

*Kui Sa ei soovi enam neid teksapükse kanda, siis saad need tagastada, et MUD Jeans saaks need uuteks püksteks ümber töödelda. Nii võib Sinu teksadest saada hoopis mõnusalt pehme kudum.

 

Suurus: Pikkus 30″ – sisekülje pikkus 76,5cm

Materjal: 60% orgaaniline puuvill ja 35% ümbertöödeldud teksa, 5% muud kiud

Valmistatud: Touza vabrikus Tuneesias

Hooldus: masinpesu 30C

STRAIGHT-FAVE-O3-WALK-IN
FAVE-STRAIGHT-O3-FRONT
FAVE-STRAIGHT-O3-BACK
FAVE-STRAIGHT-DETAIL

Mud Jeans

MUD Jeans baseerub mõttel: „Mis siis, kui kõik koristaks enda järel ise ära?” Nende eesmärk on lasta kliendil ostelda süüvabalt ja teha head keskkonnale, samal ajal kandes stiilseid ja hea väljanägemisega rõivaid. MUD töötab „circular economy“ põhimõttel: kõik olemasolev võetakse uuesti kasutusse. Teksad on juba algusest peale taaskasutavalt disainitud, et neid oleks hiljem hõlbus uuesti ringlusesse saata. Näiteks nahast siltide asemel kasutatakse teksadele trükitud brändiinfot. Riiete tegemiseks kasutavad nad ainult sertifitseeritud (GOTS) ja ümbertöödeldud orgaanilist puuvilla, et neid kandes saaks ennast igati hästi tunda.