BOYSHORT black, back
BOYSHORT black, front
BOYSHORT BASE-black

Woron
‘Boyshort’ mustad aluspüksid

23 EUR

  • XS
  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Kõrge lõikega ja pikema säärega Boyshort mustad aluspüksid on disainitud olema ideaalne kaaslane kitaste rõivaste all. Üheaegselt siluetti siluvad ja mugavad. Pükstel ei ole küljeõmblusi, mistõttu sobivad nad ideaalselt ka õhtukleidi alla.

Modal, mis on pöögist valmistatud tselluloosi kiud. See on sile, pehme ja hingav. Kangas on värvitud toksiliste komponentideta. Lisaks sellele on Modal’il ka antibakteriaalsed omadused.

Materjal: 90% Modal, 10% elastaan
Sertifikaadid: Ökotex
Hooldus: käsipesu või masinpesu kuni 40C, keskkonna säästmiseks soovitame pesta aga 30C ja maheda programmiga.

Valmistatud: disain Taanis, tootmine Ungaris

Suurused: talje / puus
XS – 64 / 88 cm
S – 68-72 / 92-96 cm
M – 76-80 / 100-104 cm
L – 84 / 108 cm

BOYSHORT black, back
BOYSHORT black, front
BOYSHORT BASE-black

Woron

WORON on Kopenhaagenis asuv Skandinaavia bränd, mis on loodud õdede Arina ja Anya Woron poolt. Õdede eemärgiks oli luua pesu, mis oleks hommikul esimene asi, mida tahad selga panna ja õhtul viimane, mida seljast ära võtta. Sealjuures ei tohiks mugavust ohverdada naiselikkusele, moele ja stiilile ning viimaseid jätkusuutlikkusele. Brändi jätkusuutlikkus kajastub nii käsitöös ja iga eseme hoolikas käsitlemises kui ajatus disainis, mis ei sõltu trendidest, vaid peab vastu aastaid. Woroni käekiri on seksikas ja enesekindel, pesukollektsioonis on esindatud pehmest materjalist rinnahoidjad, aluspüksid ja bodyd ning erilist tähelepanu pööratakse detailidele ja istuvusele.