NV_viiruk_large

Tuul
Viiruki & mandariini näovesi

12 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Viiruk (Boswellia carteri) mõjub vaimule rahustavalt, aitab lõdvestuda ja vähendab stressi. Leevendab mitmeid nahaprobleeme nagu naha plekilisus ja kuivus. Näovesi on toodetud destilleerimismeetodil.

Mandariini (Citrus reticulata) värskendav aroom tõstab meeleolu, vähendab depressiooni ja soodustab und. Antiseptilise toimega eeterlik õli omab nahka pehmendavat toimet. Toodetakse peamiselt külmpressmeetodil.

Koostis: Destilleeritud vesi, taimne glütseriin, Boswellia Carteri, Salvia Sclarea, Citrus Raticulata, Citrus Aurantium, Lavendula Latifolia ja Styrax Bensoin eeterlikud õlid.

Kasutamine: Sule silmad ja piserda soovitud kogus näovett umbes 20cm kauguselt puhtale ja kuivale näole. Enne kasutamist loksuta.

Kogus: 50ml (100ml/24€)

NV_viiruk_large

Tuul

Eesti, tuul.care
Tuul sai alguse vajadusest teha endale meelepäraste aroomidega ja loodusest pärit keemiavabade toorainetega ilutooteid, mille mõjust ja ideest vaimustusid ka meie lähikondsed. Tuule tootevalikusse kuuluvad näoveed, habemeõlid ja tahke šampoon, mis on valmistatud omavahel looduslikke baasaineid ja hoolikalt valitud eeterlikke õlisid kombineerides. Kõikide baasainete ja eeterlike õlide puhul proovib Tuul jõuda algallikani ehk olla teadlikud sellest, kust, kuidas ja kelle töö tulemusena on taimest või puust saanud meile vajalik tooraine.