NV_shein_large

Tuul
Sidrunheina & piparmündi näovesi

12 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Sidrunhein (Cymbopogon flexuosus) on värskendava toimega, stressi vähendav ja vereringet parandav. Õli antiseptilised omadused leevendavad aknet, sobib poorse naha hoolduseks. Näovesi on toodetakse destilleerimismeetodil.

Piparmünt (Menthe piperita) vähendab närvipinget, stressi ja peavalu. Aitab üle väsimusest, turgutab keha & vaimu ning suurendab keskendumisvõimet. Toodetakse destilleerimismeetodil.

Koostis: Destilleeritud vesi, taimne glütseriin, Santalum Album, Pgostemon Patchouli, Aniba Rosaeodora, Cymbopogon Citratus ja Mentha Piperita eeterlikud õlid.

Kasutamine: Sule silmad ja piserda soovitud kogus näovett umbes 20cm kauguselt puhtale ja kuivale näole. Enne kasutamist loksuta.

Kogus: 50ml (100ml/24€)

 

NV_shein_large

Tuul

Eesti, tuul.care
Tuul sai alguse vajadusest teha endale meelepäraste aroomidega ja loodusest pärit keemiavabade toorainetega ilutooteid, mille mõjust ja ideest vaimustusid ka meie lähikondsed. Tuule tootevalikusse kuuluvad näoveed, habemeõlid ja tahke šampoon, mis on valmistatud omavahel looduslikke baasaineid ja hoolikalt valitud eeterlikke õlisid kombineerides. Kõikide baasainete ja eeterlike õlide puhul proovib Tuul jõuda algallikani ehk olla teadlikud sellest, kust, kuidas ja kelle töö tulemusena on taimest või puust saanud meile vajalik tooraine.