Allahindlus!
ws9a0768_2
ws9a0935_1
ws9a0815_2
ws9a9776_1

Glimpse
Särk Indian Roller

55 EUR 40 EUR

  • S
  • M
  • L
Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,

Toote kirjeldus

Indian Roller on klassikalise teksasärgi stiilis kitsa lõikega ja valmistatud pehmest orgaanilisest puuvillasest kangast.

Mõnus materjal ja lõige võimaldavad seda kanda nii nööbituna kui lahtiselt casual stiilis T-särgil.

Glimpse Humanitarian Fashion toodete ostuga toetad ettevõtte humanitaaralgatust, mis on pühendunud Indias inimkaubanduse ohvriks langenud naistele töökohtade loomisele ja nii erialase väljaõppe kui ka üldhariduse andmisele.

 

 

Materjal: 100% orgaaniline puuvill

Päritolu: disainitud Saksamaal, valmistatud Indias

Sertifikaadid: GOTS

Suurused: S, M, L
Modell Julian on 184cm pikk ja kannab särki suuruses M

Särk on disainitud Saksamaal ja toodetud sundprostitutsioonist päästetud naiste poolt GLIMPSE Clothing õmblustöökojas Indias.

Allahindlus!
ws9a0768_2
ws9a0935_1
ws9a0815_2
ws9a9776_1

Glimpse

GLIMPSE on ainulaadne kombinatsioon moe- ja humanitaarettevõttest, mis palkab oma toodangu valmistamiseks sundprostitutsiooni ohvreid Indias, andes neil seeläbi uusi perspektiive ja võimalusi. Inimõigusorganisatsioonide poolt seksuaalorjusest päästetud naised saavad Glimpse'i õmblustöökojas kutseõppe ja õiglased töötingimused. Nende riiete taga on päris inimesed ja elulood ning iga rõivaeseme sees on kõikide selle tegemises osalenud naiste isiklike templitega silt. Kõik tooted on orgaanilistest materjalidest ja tulevad Glimpse'i meeskonna poolt kontrollitud vabrikutest ning nende esmane prioriteet on pakkuda oma töölistele turvaline töökoht ja haridus, mis omakorda annab rõivaesemele väga erilise lisandväärtuse. 'Love Sells'