HÕ_männi_large

Tuul
Männi & roosipuu habemeõli

15 EUR

Tootekood: - Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Männiõli on puhastava, ergutava toimega. Parandab organismi varustamist hapnikuga. Omab toniseerivat mõju ka vere- ja lümfiringlusele. Männiõli hõlbustab organismil vabaneda toksilistest ainetest, kergendab suitsetajate, istuva eluviisiga ja haigusest paranevate inimeste enesetunnet.

Roosipuu teravmagus, vaiku meenutav aroom vähendab pinget ning stressi. Pikal autosõidul või laua taga töötamise ajal vähendab väsimust. Soovitud kaaslane igale matkajale. Toodetakse destilleerimismeetodil roosipuu laastudest.

Koostis: Argaaniaõli, viinamarjaseemneõli, jojoobaõli, E-vitamiin, Aniba Rosaeodora ja Pinus Sylvestris eeterlikud õlid

Kasutamine: Kanna peopesale 4-8 tilka vastavalt habeme pikkusele. Hõõru käte vahel laiali ja masseeri ühtlaselt habemesse.

Säilib: 6 kuud pärast avamist

Kogus: 10ml (100ml/150€)

 

HÕ_männi_large

Tuul

Eesti, tuul.care
Tuul sai alguse vajadusest teha endale meelepäraste aroomidega ja loodusest pärit keemiavabade toorainetega ilutooteid, mille mõjust ja ideest vaimustusid ka meie lähikondsed. Tuule tootevalikusse kuuluvad näoveed, habemeõlid ja tahke šampoon, mis on valmistatud omavahel looduslikke baasaineid ja hoolikalt valitud eeterlikke õlisid kombineerides. Kõikide baasainete ja eeterlike õlide puhul proovib Tuul jõuda algallikani ehk olla teadlikud sellest, kust, kuidas ja kelle töö tulemusena on taimest või puust saanud meile vajalik tooraine.