Klean Kanteen
Neljaosaline pudeliharjade komplekt

19 EUR

  • Komplekt
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Pudeliharjade komplekt aitab pudeleid hooldada, pikendades sellega nende eluiga.

Komplektis on suur pudelihari, kõrre hari ja korkide puhastamise hari ning tööriist korgi või kaane tihendi eemaldamiseks.

Pudelihari sobib kõikidele Klean Kanteen pudelitele (ja teistele laiema suudmega pudelitele ka). See on piisavalt pikk, et pesta 1,9-liitrist KleanKanteen pudelit.

NB! Palmikiust kõrre puhastushari on alguses kange. Kõigepealt tuleb hari märjaks teha ja teda näppudega siluda. Esimesed korrad käib hari raskelt ja teda tuleb edasi-tagasi liigutustega ettevaatlikult kõrre sisse harjutada.

Materjal: Harjade valmistamisel on kasutatud kolme koostisosa – palmikiudu harjaste jaoks, roostevaba terast ja vastutustundlikult kasvatatud bambust.

Kasutamine: Enne esimest kasutamist pese harju sooja soobivee ja äädikalahuse-sooda seguga. Hiljem hoolda neid samamoodi teatud aja tagant. Mitte pesta valgendajaga, kloori sisaldava või abrasiivse pesuvahendiga.

Tootja: USA

Klean Kanteen

Põhja-California pereettevõte Klean Kanteen valmistab alates 2004. aastast kergest roostevabast terasest, bisfenool A (BPA)-vabu, korduvkasutatavaid joogi- ja termospudeleid. Brändi eesmärk pakkuda taskukohaseid, vastupidavaid ja kvaliteetseid joogipudeleid, on ajendatud laiemast missioonist tuua tähelepanu ühekordsete plastpudelite kasutamisega seotud keskkonna- ja terviseprobleemidele, nagu plastireostus ja hormonaalsüsteemi häired. Üks roostevabast terasest jooginõu asendab tervet eluiga plastiknõudega. On ju Kleen Kanteeni pudelid mõeldud kestma aastakümneid.