POR170

Tranquillo
Tass ‘Klara’

EUR

Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Naturaalvalge keraamiline tass Klara on kaunistatud käsitsi maalitud geomeetrilise mustiga, kombineerides ajatu keraamika minimalistliku mustriga.

Samast sarjast leiad meilt veel teekannu, et tee saaks tassi sama stiilselt, ja toosi, kus sobivalt säilitada tee sisse torgatavad küpsised.

Materjal: 100% käsitsi maalitud keraamika

Suurus: 9,5 x 12,5 x 8 cm, 250ml

Tootja: disainitud Saksamaal, toodetud ILO (International Labour Standards) standardile vastavalt Hiinas

Hooldus: nõudepesumasinakindel

POR170

Tranquillo

Saksamaal pesitseva Tranquillo nimi peegeldab ka ettevõtte tegevuspõhimõtteid, mis tähendab rahulikku ja jätkusuutlikku lähenemist. Ettevõte pakub omapäraseid värvilisi naiste- ja lasteriideid, kodutekstiile ja sööginõusid ning ka veel mangopuust valmistatud kappe. Tranquillo väärtustab oma tootmisprotsessi läbipaistvust ning teadvustab ka oma ühiskondlikku vastutust. Sotsiaalsetest ja ökoloogilistest standarditest teadlikuna kannavad ka Tranquillo riided uhkusega GOTS sertifikaati. Ettevõtte enda kehtestatud väärtused „värviline ja õiglane“ juhivad neid tootearenduse, tootmise ja lõpliku müügiprotsessi käigus. Samas on ka jätkusuutlikkus ja keskkonnaalane vastutus Tranquillo tegevuses enesestmõistetavad põhimõtted.