justbreath_brush

Soulbottles
Naturaalne pudelihari

15 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Vesi on vesi. Pudelivee tootmine ja transportimine raiskab kütust. Kraanivesi on vähemalt sama hea, kui mitte paremgi.

Klaas on läbipaistev, ei varja saladusi, mustust ega mikroobe. Vajab aga siiski vahel puhastamist. Selleks otstabeks on Soulbottles teinud ka spetsiaalse keskkonnasõbraliku pudeliharja.

Harjased pärinevad vaid Mehhiko platoodel kasvavalt agaavisordilt, mille omadused on ideaalsed harjade ja pintslite tegemiseks. Vars on valmistatud roostevabast terasest ja Saksamaalt pärit pöögipuust.

 

Materjal: Puit, taimsed harjakiud, roostevaba teras

Mõõtmed: 41 cm pikk

Valmistatud: Saksamaal

justbreath_brush

Soulbottles

Aastas lõpetab 35.000.000.000 plastpudelit prügimägedel ja ookeanides / Ühel PET pudelil kulub loomulikul teel hävinemiseks 450 aastat / Plastpudelite tootmiseks kulub ühe pudeli kohta 3 liitrit vett ja kokku sama palju naftat kui ühe miljoni auto kasutamiseks aastas / Ainult 1/10 pudelitest töödeldakse ümber / Soulbottle valmistatakse Saksamaal taaskasutatavatest materjalidest ja sisaldab 20% juba ümbertöödeldud klaasi. „Me tahame igale inimesele võimaldada ja teda inspireerida oma igapäevaelu teadlikult, jätkusuutlikult ja õnnelikult kujundama.” Soulbottles valmistab selle mõtte teostamiseks ilusaid, plastikuvabu joogipudeleid võitlemaks ühekordselt kasutatavate, prügi tekitavate plastikpudelite vastu. Iga müüdud pudeli eest annetatakse 1€ heategevuslikele projektidele piirkondades, mille elanikud kannatavad puhta joogivee puuduse all.