Üks Väga Hea roheline Tee

FirstFlush
Üks Väga Hea Roheline Tee

6,70 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Tihe udu, mis katab teepõõsaid, karge mäeõhk ning tugev pinnas loovad koos suurepärase keskkonna pikkade, kitsate ja erksalt roheliste teelehtede kasvamiseks. Tõeliselt värskendav, kerge ning kirgas maitseelamus.

Maagiline tee, mis juhatab sind rännakule oma sisemise rahu poole. See roheline tee on kasvanud Hiina Jiangxi regioonis. Suurepärane jook hommikuäratuseks ning pärastlõunaseks värskenduseks.

Päritolu: Hiina, Jiangxi, Wu Lu

Pakendatud: Eestis

Tee kategooria: roheline tee

Kaal: 40g (100g/16,75€)

 

Üks Väga Hea roheline Tee

FirstFlush

FirstFlushi eksisteerimise põhjused peituvad sügavas armastuses tee vastu. Taime vastu, kes ühendab inimesi, kultuure, religioone. Firma koosseisu moodustavad eranditult inimesed, kelle elu on ühel või teisil viisil seotud selle võimsa taimega. Tassike teed peatab elu stressirikka rütmi ning aurav tassike õpetab meid hetkeks seisatama ja elu nautima ning tasub joogiga, mis on täidetud elava energiaga. Brändi eesmärgiks on edendada Eesti teekultuuri tuues kohalikule turule kvaliteetseid teesid. Firma põhitegevus on suunatud HORECA sektorile ning brändi all leiab tooteid kohvikutes ja restoranides üle Eesti.