üks väga hea puerh tee

FirstFlush
Üks Väga Hea Puerh Tee

6,80 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

See on üks kõige maagilisem ja müstilisem tee maailmas! Pu erh on teistest teedest erinev nii selle valmistamise, mõju, aroomi kui ka loomulikult maitse poolest.

Teel on maalähedane lõhn, mis saab osadele kohe omaks, kuid jõuab teisteni pärast kerget ja intrigeerivat esimest šokki.

Kuigi pu erh tees on vähe kofeiini, tunnevad paljud end pärast selle joomist väga erksana. Huvitaval moel leiavad teised jälle, et tee on rahustav. Proovi järgi!

Päritolu: Hiina, Yunnan

Pakendatud: Eestis

Tee kategooria: fermenteeritud tee

Kaal: 50g (100g/13,6€)

 

üks väga hea puerh tee

FirstFlush

FirstFlushi eksisteerimise põhjused peituvad sügavas armastuses tee vastu. Taime vastu, kes ühendab inimesi, kultuure, religioone. Firma koosseisu moodustavad eranditult inimesed, kelle elu on ühel või teisil viisil seotud selle võimsa taimega. Tassike teed peatab elu stressirikka rütmi ning aurav tassike õpetab meid hetkeks seisatama ja elu nautima ning tasub joogiga, mis on täidetud elava energiaga. Brändi eesmärgiks on edendada Eesti teekultuuri tuues kohalikule turule kvaliteetseid teesid. Firma põhitegevus on suunatud HORECA sektorile ning brändi all leiab tooteid kohvikutes ja restoranides üle Eesti.