image (1)

Tranquillo
Termostass ‘Space Flower’

19 EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Toote kirjeldus

Vastupidiselt levinud usule ei ole ühekordsed kohvitopsid ümbertöödeldavad, kuna nad on kaetud plastikukihiga. Jätkusuutlikuks kohvinaudinguks olgu bambustass alati kotis kaasas, sest:

  • Tass on valmistatud loodussõbralikust maisi ja bambuse segumaterjalist ja roostevabast terasest
  • Kasutajasõbralikust annab keeratav kaas ja sooja hoiab kahekordne sisesein
  • Tass on korduvkasutatav, nõudepesumasinakindel.
  • Kui tema eluiga siiski kunagi lõpule jõuab, siis saad tassi purustada ning maapinnas laguneb see umbes 2 aastaga täielikult.
  • Lõhnatu ja maitsetu

Materjal: Bambus, roostevaba teras, kaas BPA vaba

Mõõtmed: kõrgus 18 cm, Ø 8,5 cm

Maht: 450ml

 

image (1)

Tranquillo

Saksamaal pesitseva Tranquillo nimi peegeldab ka ettevõtte tegevuspõhimõtteid, mis tähendab rahulikku ja jätkusuutlikku lähenemist. Ettevõte pakub omapäraseid värvilisi naiste- ja lasteriideid, kodutekstiile ja sööginõusid ning ka veel mangopuust valmistatud kappe. Tranquillo väärtustab oma tootmisprotsessi läbipaistvust ning teadvustab ka oma ühiskondlikku vastutust. Sotsiaalsetest ja ökoloogilistest standarditest teadlikuna kannavad ka Tranquillo riided uhkusega GOTS sertifikaati. Ettevõtte enda kehtestatud väärtused „värviline ja õiglane“ juhivad neid tootearenduse, tootmise ja lõpliku müügiprotsessi käigus. Samas on ka jätkusuutlikkus ja keskkonnaalane vastutus Tranquillo tegevuses enesestmõistetavad põhimõtted.