dsc_3697
5

Labora
Seemnepaberist kaart ‘Aethusa cynapium’

EUR

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Toote kirjeldus

Kaart ja lilled on alati asjakohane kingitus, Kuidas oleks, kui teie kaart ja lilled mahuksid ühte ja samasse ümbrikusse? Ümbrikusse, mille võite posti panna ja teise maailma otsa saata?

Seemnepaberist kaart pakub teile mõlemat: valige lemmik kujundus, kirjutage kaardile sõnum ja saatke see teele. Kui kaardi saaja paberi maha istutab, võib ta mõne kuu pärast nautida teie saadetud õitsvaid põllulilli.

Materjal: 100% ümbertöödeldud paber + seemned: põld-lõosilm (Myosotis arvensis), unimagun (Papaver rhoeas), harilik härjasilm (Leucanthemum vulgare), öö-põisrohi (Silene noctiflora)
Suurus: 16.2 x 11.5 x 0.3 cm

Seemnepaberist kaardid on trükitud kõrgtrüki tehnikas. Iga seemnepaberist kaardiga on kaasas vandlikarva ümbrik. Instruktsioonid seemnepaberi istutamiseks leiate pakendi tagumiselt küljelt.

dsc_3697
5

Labora

Labora ehk Tallinna Paber on Tallinna keskaegses vanalinnas asuv meistrikoda, millel on kaks põhisuunda - käsitsi paberivalmistamine ning kõrgtrükk. Tallinna Paber on ainus paberitöökoda Eestis, kus valmistatakse käsitsi kvaliteetset paberit. Oma töös kasutame riidetükke ja looduslikke kiude, muuhulgas puuvilla ja lina.Lisaks paberi valmistamisele püüame säilitada ka kõrgtrüki traditsiooni.