Š_large

Tuul
Seedri & vetiveeria tahke šampoon

12 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Seeder (Cedrus Atlantica) vähendab stressi, stimuleerib närvisüsteemi ja tasakaalustab organismi. Antiseptilise toimega seeder toniseerib nahka ning vähendab mitmeid nahaprobleeme nagu akne, dermatiit, ekseemid jm.

Vetiveeria (Vetiveria zizanioides) on depressiooni ja närviväsimuse vähendaja. Tugeva raske muldse ja puitu meenutava aroomiga. Õli on toodetud juurest destilleerimismeetodil.

Koostis: magusa mandli, kookos-, jojoobi-, oliivi- ja argaaniaõli, seebikivi, sidrunhape, destilleeritud vesi, Cedrus Atlantica, Vetyveria Zizanoides, Boswellia Carteri ja Citrus Bergamia eeterlikud õlid.

Kasutamine: Hõõru šampooni märgadele juustele ja habemele kuni vahutamiseni. Pese ja loputa. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Luba juustel šampooniga paar nädalat harjuda.

Kogus: 55-60g (100g/22€)

Š_large

Tuul

Eesti, tuul.care
Tuul sai alguse vajadusest teha endale meelepäraste aroomidega ja loodusest pärit keemiavabade toorainetega ilutooteid, mille mõjust ja ideest vaimustusid ka meie lähikondsed. Tuule tootevalikusse kuuluvad näoveed, habemeõlid ja tahke šampoon, mis on valmistatud omavahel looduslikke baasaineid ja hoolikalt valitud eeterlikke õlisid kombineerides. Kõikide baasainete ja eeterlike õlide puhul proovib Tuul jõuda algallikani ehk olla teadlikud sellest, kust, kuidas ja kelle töö tulemusena on taimest või puust saanud meile vajalik tooraine.