plekipulk
plekipulk2

Living Naturally
Looduslik plekieemaldaja pulk

6,50 EUR

Tootekood: - Kategooria:

Toote kirjeldus

Appi, plekid! Vanish? Ei, ära usalda roosat.

Living Naturally plekieemaldi-seebipulk ei sisalda kunstlikke pesu-, lõhna- ja värvaineid.

Samas on ühtviisi tõhus nii muru-, veini-, ketšupi-, vere-, rasva-, higi- ja kõikvõimalike teiste tülikate plekkide eemaldamisel.

Eukalüpti- ja lõhnava litsea aroomiga. Ei muuda riiete-kangaste värvi.

Kasutamine: Riiete puhastamiseks tee seep märjaks ja kanna otse plekile, hõõru õrnalt niiske riide mõlemalt poolt, et tekiks vaht. Pese. Vaipade ja mööbliriiete puhastamiseks tee seep märjaks, kanna seep svammi abil plekile. Eemalda üleliigne vaht niiske lapiga ja lase kuivada.

Koostis: Sodium Cocoate, Sodium Canolate, Glycerine, Soya Oil, Aqua, Litsea Cubeba Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Borax

Kogus: 60g (100g/10,8€)

plekipulk
plekipulk2

Living Naturally

Living Naturally on Ühendkuningriigis pesitsev pereettevõte, mille toodeteks on tundlikule nahale mõeldud taimne pesupesemis-, juukse- ja nahahooldussari. Kõik Living Naturally auhindadega pärjatud tooted on valmistatud Inglismaal täiesti vegan, looduslikest ja orgaanilistest, eetilise päritoluga jätkusuutlikest ja julmusevabadest koostisainetest, milleks on sertifitseeritud orgaanilised ravimtaimed ja kultiveerimata seebipähklid. Tooted ei sisalda SLS-e, parabeeni, mineraalõli, palmiõli, kunstlikke lisandeid ega lõhnaaineid ning neid ei ole testitud loomadel.