MINGA BERLIN – Isikupärasele linnaelanikule!

MINGA BERLIN on Saksa ettevõte, kelle nimi peegeldab oma meeskonna kahe päritolulinna parimaid omadusi. „Minga“– baieri dialektis „München“, on tuntud oma traditsioonide, kvaliteedi ja jätkusuutlikuse poolest. Berliini aga sümboliseerivad loov energia ja kiired muutused. Brändi aluse moodustavadki mõlema linna erisugused, üksteist täiendavad eluviisid.

MINGA BERLIN filosoofia põhineb mitmekesisusel.

„Me imetleme igaüht, kes julgeb mõelda kastist väljas ja olla ainulaadne.”

Brändi sihtgrupp on individualistid ja teisitimõtlejad, tooted on vabad sootemaatikast. Värvikad sokid aitavad mängeldes murda argipäeva halluse.

Minga Berlin tooted on õiglased ja orgaanilised. Need sisaldavad Egiptuse orgaanilist puuvilla. Bio-sokkidel on lame varbaõmblus, käsitsi seotud varbaosa. Kõik tooted on unisex, mõeldud nii naistele kui meestele, kuid mitte unisize – suurused ei ole siiski universaalsed. Sokid on kolmes erinevas värvitoonis, täiusliku istuvusega ja seda ka peale pesu.

Minga Berlin järgib kõrgeid kvaliteedinõudeid, õiglast ja jätkusuutlikku tootmisprotsessi, mis peab silmas inimest ja keskkonda. Sokid on valmistatud sertifitseeritud bio-puuvillast ning vastavad kogu tootmisahelas, alates värvimisest ja lõpetades ladustamisega, kõrgetele sotsiaalsetele ja ökoloogilistele GOTS kriteeriumitele. Keskmisest kõrgem kvaliteet tagab ka sokkide pikaajalise vastupidavuse.

Sokid toodetakse Türgis, Istanbulis. Tegu on riigi ühe parima perekonnaettevõttega, mis valmistab sokke juba kolmandat põlve järjest. Lisaks perekondlikele traditsioonidele pannakse rõhku ka keskkonnakaitsele, kvaliteedile, töötajaskonna ohutusele ja tervisele.

Minga Berlin sokid on ökoloogiline kvaliteettoode, mille kandmine väljendab nii moodi kui kandja isikut. Värvirõõmsad ja mugavad sokid on enamad kui vaid igapäevaselt vajalikud „rõivad“ jalgadele. Sokid on valmistatud täitmaks lünki noorte moeteadlike trendiinimeste garderoobis.

Disaintooted võiksid rahuldada nii jalgu ning vastata ka esteetilistele nõuetele. Selleks kõigeks saab Minga Berlin mõjutusi dünaamilise Berliini kiirest elutempost ja sealsete erinevate kultuuride segunemisest. Suurimaks inspiratsiooniallikaks aga on ja jääb individuaalne vabadus.

Minga kirju sokivalikuga saad tutvuda siin.

Kokkuvõtte tõlkis ja koostas Katrin Puusepp.
Pildid Minga Berlin kevad-suvi 2016 lookbook’ist.