MĀRA Naturals – Läti jumalannalt

2015. aastal loodud MĀRA on Läti bränd, mille idee on inspireeritud sealse looduse ilust  suurtest metsadest, Balti merest ning järvede ja jõgede maagilisest sügavusest. Läti mütoloogiast on inspireeritud ka brändi nimi MĀRA, keda kehastab jõuline looduses elav jumalanna. MARA kannab endas tervise kaitsja ja üldise heaolu eest vastutaja rolli.  Brändi loojate eesmärgiks on anda hõivatud inimestele võimalus, et tuua oma vannituppa naturaalse looduse ilu ning seeläbi lõõgastuda igapäevaelu tegemistest.

MĀRA tooted on valmistatud parimatest ja ainult naturaalsetest koostisosadest. Samuti on brändil püüd pakkuda mitte ainult kõrge kvaliteediga looduslikku kosmeetikat, vaid ka tooteid, millel on puhas ja unikaalne lõhn ja esteetiline välimus. Tooted jaguvead nelja seeriasse, mis meile tuttavate ja koduste lõhnadega – leedrimari, mustikas, rabarber ja jõhvikas.

Brändi logo on Mara sümbol, mida on kaitsemärgina kasutatud mitmete sajandite jooksul, pronksi- ja rauaajast saati.

MĀRA kasutab naturaalseid koostisosi, mis ei sisalda sünteetilisi värvaineid ning on SLS, SLES, parabeenide, PEG-ühendite ning allergeenide vabad.

Toodete loomise protsessis on bränd jäänud kindlaks looduses leiduvatele ressurssidele, vältides sünteetiliste kemikaalide kasutamist nii palju kui võimalik, asendades neid uudsete ja puhaste meetodite ja naturaalsete koostisosadega.

Brändi loojatel on suur usk enda tegemistesse ning soovivad seeläbi tekitada ka turvatunnet tarbijates, kes leiavad MĀRA toodetes just selle, mida otsivad.

Slowst leiad lisaks ausatele käte- ja jalakreemidele ka eksklusiivsemaid vannisoolasid, päikesekaitsekreeme (SPF 30) ja želeekoorijaid. MĀRA tooteid vaata siit.